9.12.17

Pan Project | update #1


לפני חודש וחצי התחלתי פרויקט פאן חדש, וזו הזדמנות טובה לעדכן אתכן על ההתקדמות שלי בתחום... עבדתי לא מעט כדי להשיג תוצאות ואני שמחה לבשר שסיימתי שישה מתוך 13 המוצרים בפרויקט! זה היה לא פשוט, אני מודה - אבל תחושת הסיפוק די מדהימה. בכנות, אני לא חושבת שבאמת אצליח להגיע לסיום מוחלט של כל המוצרים בפרויקט (יש שם שפתון!), אבל גם אם אסיים עשרה מתוכם אהיה סופר גאה ומרוצה. אז הנה עדכון קצר על המוצרים שסיימתי ומי לדעתי יהיה הבא בתור לשקית האמפטיז ;)


ההישג שאני הכי גאה בו הוא ללא ספק המייקאפים Healthy Mix ו-Colorstay של בורז'ואה ורבלון, בהתאמה. לא רק שהיה קשה לסיים אותם (אני עובדת עליהם כבר המון זמן, הרבה לפני שהתחלתי בפרויקט) - הם גם לימדו אותי שיעור חשוב לחיים: אם את מוצאת משהו שטוב לך, stick with it. הרצון לנסות דברים חדשים הוא טוב ויפה כשמדובר באוכל, תוכניות טלוויזיה או מוזיקה, אבל במוצרי איפור וטיפוח בסיסיים (ויש שיאמרו גם בני זוג...) עדיף להישאר עם מה שעובד הכי טוב ולא להתפתות לחדש ולנוצץ. בסופו של דבר לכל אחת יש את המוצר שהיא משתמשת בו באירועים חשובים או בימים שהיא חייבת להיות בטוחה בתוצאות - ואין שום סיבה להעמיס ולהרחיב את האוסף רק לשם "הגיוון". 


אני עדיין בהלם מזה שסיימתי ברונזר!!!! הברונזר של The Body Shop העולמית כיכב שנים בתור הברונזר האהוב ביותר באוסף שלי, ואפילו היו תקופות שלא השתמשתי בו מפחד שיסתיים. כשהתחלתי את השינוי בגישה שלי הבנתי שאין טעם לפחד מסיומו, ושאם אכן יגיע היום "הנורא" - תמיד אפשר לקנות חדש. למרבה השמחה השימוש האינטנסיבי גילה לי שדווקא די מיציתי את המונוגמיה איתו, וכעת אחרי שנגמר אני ממש לא מתכננת לקנות גיבוי... היה טוב וטוב שהיה, ולמרות שאני חייבת לו לא מעט מראות איפור מוצלחים - אני שמחה להמשיך הלאה למוצרים אחרים.

הפרידה מהפודרה השקופה של אסנס לא הייתה מרגשת בכלל. קניתי אותה עוד לפני שהמותג עשה עלייה ארצה, בגלל ההייפ המטורף שהיה עליה - וכגודל הציפייה כך גודל האכזבה. לא רק שהיא לא טובה במיוחד - היא גם לא ממש שקופה ונותנת לפנים מראה לבנבן. אם אתן מחפשות פודרה למראה מאט, אני מציעה לדבוק ב-Stay Matte של רימל. כמה פשוט, ככה טוב.
  

את הפריימרים של אסתי לאודר ומאק לא היה לי קשה לסיים - השתמשתי בהם בהנאה רבה מדי יום. את הפריימר לשפתיים של מאק אני מתכננת לרכוש שוב בהמשך, אולם הפריימר של אסתי לאודר נמצא כרגע על הולד עד שאפטר משלל הפריימרים הסגורים שיושבים אצלי בבית. באופן כללי אני לא מקפידה על שימוש בפריימרים לפנים, כנראה בגלל שיש בי פחד לא מוסבר מכך שהם יסתמו לי את הנקבוביות ויולידו חצ'קונים. מחסום מנטלי או חשש לגיטימי? רק הזמן יגיד. 


בגזרת המוצרים שאני מתכננת לחסל עד לעדכון הבא - מוצרי פנים cream to powder של קולורפופ. העיגולים השחורים הקטנים זו הדרך שלי לסמן לעצמי התקדמות אחת לכמה שבועות (והודות למרקם הגמיש של המוצר בהחלט יש לא מעט התקדמות). באופן מפתיע, ההתקדמות בהיילייטר מהירה יותר מאשר בסומק - הוא כל כך פיגמנטי שאני לא יכולה להשתמש ביותר מדי ממנו - אבל אני מאוד מרוצה מהמצב של שניהם. 


עוד מוצר שכבר חשף פאן הוא צללית הגבות האהובה שלי, Omega של מאק. אני משתמשת בה מדי יום למילוי הגבות שלי, והיא התגלתה גם כצללית מעבר פשוט מצוינת. אני לא מפחדת לסיים אותה בגלל שיש לי אחת נוסף בדואו ממאק, כך שאני שוקלת אפילו לנסות אותה כמוצר להצללה. 

מוצרים נוספים שנשארו בפרויקט הם השפתון של קיקו (שאני לא משלה את עצמי שיסתיים בזמן הקרוב), הקורקטור הכתום של מאק מסדרת Perp + Prime (שמסרב להיגמר!!!), המסקרה של איל מקיאג' ועפרון העיניים Teddy של מאק (שאני קרועה בין רצון לסיים לבין רצון לשמור לנצח נצחים). ו...זהו. אני מקווה שבפעם הבאה שאעדכן אתכן לגבי הפרויקט יהיו לי עוד הישגים יפים לחלוק :) 

תודה שקראתן, יום מקסים!

Post a Comment

Chicsa © . Design by FCD.